Sprawy bieżące – 13.09.2016 r.

Najważniejsze sprawy z wczorajszego szkolenia:

  1. Wszyscy Sędziowie, którzy czynnie grają w piłkę nożna proszeni są aby przekazać informacje o przynależności klubowej do kolegów: Marka Grzywacza i Ryszarda Gracy w jak najszybszym terminie (maksymalnie do 31.09.2016 r.)
  2. Terminy szkoleń na następne tygodnie: 20.09.2016r., 11.10.2016.r, 08.11.2016 r., 22.11.2016 r., wszystkie szkolenia obowiązkowe dla Sędziów KS PPN Świdnica, godzina szkoleń: 17:00, miejsce: siedziba własna
  3. Koledzy Sędziowie klasy B oraz asystenci, którzy nie mają zaliczonego egzaminu sędziowskiego  – egzamin teoretyczny (pisanie) odbędzie się 20 września 2016 r. (na najbliższym szkoleniu). Termin egzaminu biegowy ustalony zostanie również na najbliższym szkoleniu.
  4. Uruchomiony został adres e-mail: sekretarz@ks.swidnica.pl pod którym możecie się skontaktować z Zarządem Ks PPN Świdnica. Adres e-mail nie dotyczy urlopowań, które należy wysyłać po staremu do Kol. Ryszarda Gracy.
  5. Na stronie sukcesywnie będą się pojawiać informacje z przeprowadzonych szkoleń własnych oraz testy sędziowskie, które były na różnych szczeblach naszych rozgrywek. Jednak dostęp do tej treści dostępny będzie dopiero po zalogowaniu. aby uzyskać dostęp należy wysłać wiadomość (poniżej, wystarczy skopiować) na adres e-mail: admin@ks.swidnica.pl:

Witam,
Proszę o założenie konta dostępu dla (Imię i Nazwisko)
Mój adres e-mail: (adres@adres.pl)
Pozdrawiam
(Imię i Nazwisko)

I jeszcze raz przypomnienie, że jeżeli na meczy Seniorów nie będzie listy porządkowych oraz oznakowanych służb porządkowych na zawodach – MECZ MA SIĘ NIE ROZPOCZĄĆ! W rozgrywkach młodzieżowych w przypadku braku listy porządkowych, braku oznakowanych służb porządkowych mecz poprowadzić ale wszystko opisać w załączniku do sprawozdania.