Informacje po spotkaniu Zarządu KS Wałbrzych

Witam Kolegów,

Wczoraj odbył się w formie on-line zarząd KS PPN Wałbrzych,  na którym byli obecni prawie wszyscy członkowie zarządu (13 na 15).

Podczas spotkania zostały ustalone m.in.  takie sprawy jak:

  1. Pomoc finansowa dla Ukrainy (zakup koców, pieluch dla dzieci itp.) w kwocie 3000 PLN
  2. Sędziowie, którzy zdali pozytywnie egzamin na kandydata IV ligi są zwolnieni z egzaminów  w Nowej Rudzie (z naszej strefy jest ich dwóch – kol. Marcin Teklak oraz kol. Mateusz Szubart)
  3. Sędziowie, którzy nie opłacili w terminie składek nie będą obsadzani na zawody do końca marca.

Odniosę się osobiście do ostatniego punktu:

O terminie i wysokości składek KFD oraz KFP informowaliśmy 21 grudnia 2021 na naszej stronie (termin i tak został wydłużony o ponad tydzień), niestety większość z Was odwiedza https://ks.swidnica.pl/ tylko po to aby zobaczyć obsadę, pomimo moich SMS-ów, że pojawiły się nowe komunikaty zainteresowanie wśród Was jest znikome, znając życie pewnie nawet tego nie przeczytacie tylko będą telefony do Ryszarda lub Wojciecha kiedy będzie obsada na stronie. Jeżeli Nasi koledzy z Kłodzka i Wałbrzycha mają wpłaty na poziomie 90 % to u Nas wygląda mega słabo (na 56 złożonych licencji do dyspozycji jest 37 sędziów).

Wzywam wszystkich dłużników do jak najszybszego opłacenia składek i cierpliwego oczekiwania na kwiecień. Uprzedzam również, że wszelkie telefony z Waszej strony do mnie na temat obsady będę rozłączał.

Pozdrawiam

Maciej Kołodka

Wiceprzewodniczący KS PPN Wałbrzych